Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Krótko o mnie

Lubię przygody, podróże, adrenalinę, czuję, że żyję gdy coś się dzieje. Zmiana mnie napędza. Mnóstwo czytam, od dawna piszę, ale stosunkowo niedawno odważyłam się robić to jawnie. Mimo że jestem gadułą, łatwiej wyrazić mi się w piśmie. Przynajmniej tak sądziłam, póki nie zaczęłam pisać powieści.

Mieszkam w dwóch światach. Obszar fizyczny, poligon trzypokoleniowych relacji, wypełniony podróżami, wyzwaniami, poszukiwaniem w równym stopniu mocnej przygody co zwykłego ludzkiego uczucia, oraz świat bajek, intrygi i komedii.

Staram się, by wirtualna płaszczyzna iluzji wspierała się na mocnych korzeniach powszechnie uznanej Newtonowskiej rzeczywistości, jednak meandrując pomiędzy dwoma światami, gubię granicę i nader często zdarza się, że wpadam w środek zabawnej dla otoczenia historii. Przed załamaniem nerwowym ratuje mnie poczucie humoru i dystansu. Pisząc, wykorzystuję własne doświadczenia (czytaj: niepowodzenia), dlatego staram się próbować życia w maksymalnie szerokim zakresie z ukrytą nadzieją, że kiedyś o tym napiszę, a przynajmniej będę wiedzieć „jak to jest”.